گرافیفای چیست ؟

گرافیفای یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات گرافیکی است و شما می توانید هر چیزی که به صورت گرافیکی کیخواهید خرید کنید مثل خرید انواع تم وردپرس، قالب وردپرس و افزونه های وردپرسی، طرح ها و تصاویر گرافیکی و  همینطور میتوانید هر آنچه که نیاز به آن دارید را از طریق فرم سفارش خرید از تم فارست و سایت های مشابه آن  را از ما بخواهید تا در اولین فرصت برایتان خریداری کنیم.

نحوه کارکرد گرافیفای

گرافیفای با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان گرافیفای بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند گرافیفای این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت گرافیفای هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.