اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

با این افزونه به راحتی می‌توانید جایگزینی URL های قدیمی با افزونه Go Live Update Urls انجام دهید. با گرافیفای همراه باشید.

جایگزینی URL های قدیمی با افزونه Go Live Update Urls

اگر وب‌سایت‌های پرمحتوای دارید حتما در میان نوشته‌ها، روی متون لینک (URL) قرار دادید، اما ممکن است حالا به هر دلیلی می‌خواهید آن URL را با یک URL دیگر جایگزین کنید. این کار در ظاهر ساده به‌نظر می‌آید اما اگر بیش از ۵۰ نوشته و محصول دارید به صورت دستی بسیار دشوار خواهد بود. در این آموزش به کمک یک افزونه که دقیقاً این‌ کار را انجام می‌دهد آن را معرفی می‌کنیم.

افزونه Go Live Update Urls

این افزونه توانایی تغییر و جایگزینی تمامی آدرس‌های ذخیره شده در پایگاه داده وردپرس (database) را دارد و به صورت کامل این عمل را انجام می‌دهد. از مزیت‌های خوب این افزونه می‌توان به آپدیت‌های منظم و مکرر و نصب شدن آن بر روی بیش از ۳۰ هزار وب‌سایت وردپرسی اشاره کرد.

در انتهای همین مقاله می‌توانید این افزونه فارسی را دانلود و نصب کنید. پس از نصب و فعال‌سازی افزونه در وب‌سایت‌تان، به منوی ابزارها و زیرمنوی Go live مراجعه کنید تا تنظیم‌های مربوط به افزونه را مشاهده کنید.

افزونه Go Live Update Urls قابلیت سفارشی‌سازی جداول پایگاه داده را نیز می‌دهد به طوری که اگر می‌خواهید جدول‌های را از جایگزینی و تغییر مستثنا کنید می‌توانید آن‌ها را تیک نزنید. گزینه‌ جدول‌ها و این تنظیم به صورت تصویر زیر است.

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی افزونه جایگزینی URL های قدیمی | Go Live Update Urls وارد سایت شوید.